Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

IV edycja konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy"

24 lutego 2017 r. uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w regionalnym Konkursie Wiedzy o Prawie Pracy "Poznaj swoje prawa w pracy".

Konkurs był organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy w Białymstoku. Cel konkursu to popularyzowanie wiedzy z zakresu prawa pracy, inspirowanie młodych ludzi do podnoszenia poziomu wiedzy w tym zakresie oraz uświadomienie osobom, które dopiero wejdą na rynek pracy, że regulacje prawa pracy mają wpływ na wyższy komfort pracy oraz życie osobiste. stosowanie zasad prawa pracy „opłaca się” i jest podstawą funkcjonowania zdrowego rynku pracy oraz uczciwej konkurencji.

Naszą szkołę reprezentowali: Anna Koleszuk, Mateusz Męczkowski, Anna Zając i Kasandra Kuśmierczyk. Wszystkim serdecznie gratulujemy udziału w etapie regionalnym! Na szczególne uznanie zasłużyły Kasandra Kuśmierczyk, która zajęła IV miejsce i Anna Zając - V miejsce. Do etapu regionalnego uczniów przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych i ekonomicznych pani Aleksandra Dzbeńska.