Zespół Szkół Weterynaryjnych
i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023-2024

W piątek, 21 czerwca 2024 r., słońce przywitało wszystkich zgromadzonych na zakończeniu roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość swoją obecnością uświetnili emerytowany historyk pan Jerzy Modzelewski, przyjaciele „Wety” Państwo Maria i dr Emilian Kudyba, absolwenci ZSWiONr 7 w Łomży, rodzice, a także zaproszeni goście.

Były nagrody, rower – nagrodę za 100% frekwencję wylosował Dawid Dmochowski z klasy Ii, wyróżnienia oraz życzenia bezpiecznych, słonecznych i zdrowych wakacji skierowane przez Panią Dyrektor ZSWiO Nr 7 w Łomży Bogumiłę Olbryś do społeczności szkolnej .

„Niezmiernie cieszą sukcesy naszych uczniów zdobywane w konkursach i olimpiadach na różnych szczeblach. Jesteście naszą dumą i stanowicie wspaniałą wizytówkę nie tylko naszej szkoły, ale także Łomży”. – mówiła Pani Dyrektor.

Wielkie słowa uznania i ogromne gratulacje Pani Dyrektor skierowała do Julity Serafin z klasy 4e za zajęcie IV miejsca i uzyskanie tytułu laureata w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności rolniczych w bloku – produkcja zwierzęca, jednocześnie Julita otrzymała świadectwo z wyróżnieniem z największą średnią w szkole – 5,42

Grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły otrzymali podziękowania za trud włożony w edukację, życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw młodzieży.

Klasą roku została klasa IVe, której wychowawcą jest pani Aneta Trzeciak-Kowalczyk.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

  1. Piotr Chludziński – kl. 3h – 5,32
  2. Marcinowska Alicja – kl. 3g – 5,22
  3. Natalia Kotowska – kl. 2f – 5,22
  4. Maja Kurpiewska – kl. 2f- 5,21
  5. Zuzanna Marcinowska – kl. 3e – 5,18
  6. Karolina Andrzejczyk – kl. 3e – 5,17
  7. Kamil Rutkowski –kl. 3e- 5,13
  8. Wiktoria Mściwujewska – kl. 2i – 5,10
  9. Łucja Wyszołmierska – kl. 2g- 5,08
  10. Emma Przestrzelska – kl. 2a1 – 5,07
  11. Klaudia Bogumił- kl. 4f- 5,05
  12. Adrianna Gosiewska – kl. 2c- 5,00
  13. Natalia Dulkowska – kl. 2e – 5,00
  14. Dominika Dąbrowska- kl. 2i – 5,00
  15. Karolina Piotrowska- kl. 3c- 5,00
  16. Katarzyna Strzeszewska – kl. 3e – 5,00
  17. Zuzanna Litwińska- kl. 1a1 – 4,94
  18. Dominika Kurpiewska – kl. 1a3 – 4,94
  19. Roksana Konopka – kl. 2a2 – 4,94
  20. Maja Karkosa – kl. 3a – 4,94
  21. Natalia Siudakiewicz- kl. 3a- 4,94
  22. Karolina Wykowska – kl. 1i – 4,91
  23. Maria Olszewska- kl. 4e – 4,89
  24. Oliwia Arnista- kl. 2f- 4,88
  25. Natalia Piechowska- kl. 2g- 4,88
  26. Aleksandra Tyszka- kl. 3f- 4,87
  27. Aleksander Szczepański- kl. 1e- 4,85
  28. Wiktoria Depczyńska- kl. 1a3 – 4,83
  29. Aleksandra Olszewska – kl. 3f- 4,83
  30. Kornelia Prokurat- kl. 1a3 – 4,83
  31. Magdalena Zieja- kl. 1i- 4,82
  32. Alicja Kiersztan- kl. 3a- 4,81
  33. Oliwia Rutkowska- kl. 3a- 4,81
  34. Zuzanna Sokołowska- kl. 3a- 4,81
  35. Wiktoria Wszeborowska – kl. 3a- 4,81
  36. Magdalena Duchnowska- kl. 13- 4,80
  37. Patrycja Kulesza – kl. 1e- 4,79
  38. Oliwia Szymańska- kl. 1a2 – 4,78
  39. Monika Wygnał – kl. 2c- 4,78
  40. Malwina Zysk- kl. 3f- 4,78
  41. Wiktoria Chrzanowska- kl. 2a3 – 4,76
  42. Anna Filipkowska- kl.1e- 4,75
  43. Natalia Bukowska- kl. 2i- 4,75
  44. Oliwia Chrapowicz- kl. 2pm- 4,75

100 % Frekwencja w roku szkolnym 2023/ 2024:

  1. Aleksandra Tomaszewska- kl. 1b
  2. Dawid Dmochowaski – kl. 1i
  3. Katarzyna Strzeszewska- kl. 3e
  4. Julia Krawcewicz- kl. 3g

5. Piotr Chludziński – kl. 3h